I přes poctivou domácí péči o pleť cítíte, že to není ono?  Vyzkoušejte manuální lifting obličeje!

Manuální lifting obličeje je nová revoluční metoda, kterou dokážu bez pomocí skalpelu nebo jiného zásahu do pokožky výrazně omladit pleť, viditelně vyhladit vrásky a zlepšit výživu a obnovu pleti. Obličej bude zregenerovaný, vypnutý a doslova se rozzáří novou vitalitou.

Je to velmi jemná technika šetrná k pokožce a doprovází ji pocit hluboké relaxace. Uvolněním svalů se zlepšuje prokrvení kůže, tím pádem i výživa tkání a odvod odpadních látek z pokožky pryč. Masáží dochází k regeneraci vazivových a elastických vláken a úbytku podkožního tuku.

Výsledkem této speciální techniky je nejen prokazatelně mladší a příjemnější vzhled, ale dojde i k odbourání stresu, obnově duševní harmonie, spokojenosti a psychické svěžesti.   

Omlazení je nejúčinnější a nejtrvalejší v případě, že se bude metoda opakovat jednou týdně po 10 týdnů (tzn. 10 návštěv). 

Při masáži používám regenerační přípravky. Jedná se o Hyaluronové sérum a Mokřadkový olej.

Hyaluronové sérum je nenahraditelné při hydrataci pleti. Sérum podporuje strukturální soudržnost pleti, její pružnost a elasticitu.

Mokřadkový olej je nejstabilnější rostlinný olej, výborně se vstřebává a má výjimečné antioxidační účinky. Posiluje odolnost pleti, jeho výživný a hydratační účinek je vyšší než například u oleje jojobového, protože mastné kyseliny jsou v mokrřadkovém oleji spojeny méně pevnými vazbami, proto se nejlépe vstřebává a je pokožkou nejlépe využitelný.

Pokud budete mít zájem, oba přípravky jsou u mě k dispozici k zakoupení v BIO kvalitě.

Co můžete udělat Vy sama pro co nejdelší zachování mladistvého vzhledu? Dopřejte si kvalitní spánek, dostatek odpočinku po práci, aktivní život v přírodě, neodbývejte ani pitný režim, pravidelně pečujte o svou pleť (čištění ráno i večer, 2x měsíčně maska, chránit pleť krémem..)

Věřím, že si mou novou službu zamilujete a doplníte péči o pleť mimo kosmetické ošetření i hýčkáním tohoto typu.

Děkuji za pozornost, 

Vaše Jana