V roce 2006 jsem ukončila studium SOŠ v Hradci Králové, obor kosmetička. V průběhu studia jsem také absolvovala doškolovací kurz pedikúra, manikúra a nehtová modeláž.

V roce 2014 jsem získala certifikát profesní kvalifikace v oblasti masérka pro sportovní a rekondiční masáže, který je mezinárodně uznávaný International Education Society, London (IES). V této oblasti se  specializuji také na manuální lymfatické masáže, baňkování, Dornovu metodu a Breussovu masáž, masáž lávovými kameny a medovou masáž.

Můžete se také těšit na novou službu Manuální lifting obličeje.

Aktuálně se také věnuji studiu tradiční čínské medicíny, takže do budoucna můžete očekávat rozšíření služeb i o poradenství v tomto odvětví. 

Při ošetření pracuji výhradně s kosmetikou Nobilis Tilia.

Aromaterapie a kosmetika, která z ní vychází, okouzluje množstím vůní, které jsou nám příjemné a přinášejí nám radost. Aromaterapeutickou kosmetiku proto můžeme využít nejen k řešení určitého problému, ale také proto, že je nám příjemná a hladí naši duši. A to je nesmírně mnoho, protože spokojená duše nám vyhladí vrásky, omladí pleť, vyléčí ekzém a uzdraví celého člověka. "Co nastalo, to nastane a co se činilo, to se činit bude, a tak není nic nového pod sluncem", praví Bible. Podobně i přírodní kosmetika je opakováním zkušeností s produkty rostlinné říše, které získaly dávné civilizace, ale doplněna zkušenostmi novými.

Aromaterapeutické kosmetické přípravky péče o pleť obsahují bioaktivní látky z farmaceuticky významných rostlin, zejména éterické oleje, bylinné extrakty a vitaminy, rostlinné oleje, olejové maceráty, lecitin, karoten a další. Působí velice příznivě na zlepšení celkového stavu, vzhledu a fyziologických funkcí pleti.

Éterické oleje mají schopnost pronikat hluboko do lidského organizmu a příznivě ovlivňovat celkový psychický stav člověka, který má pak zpětně vliv na zdravý vzhled naší pleti. To je jednou z hlavních předností aromaterapeutické kosmetiky ve srovnání s kosmetikou klasickou. 

Věřím, že si tuto kvalitní a přírodní kosmetiku zamilujete minimálně tak, jako já. 

Přijďte ji vyzkoušet, ucítíte sama, že ošetření postavené celé na olejových bázích není ani pro mastnější pleť nevýhoda, ba naopak.

Těším se na Vás, Jana.

 

Profesní kvalifikace a certifikáty